MIASTO IMIELIN GRA Z NAMI W 2. LIDZE!

MIASTO IMIELIN GRA Z NAMI W 2. LIDZE!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym została podpisana umowa z Miastem Imielin w zakresie działań reklamowych i promocyjnych realizowanych przez seniorską drużynę siatkarek MKS COPCO Imielin w ramach rozgrywek 2. Ligi Siatkówki Kobiet Polskiego Związku Piłki Siatkowej!

Przypomnijmy, że nasz seniorski zespół w poprzednim sezonie nie doznał porażki w żadnym z meczów ligowych I Ligi Śląskiej Kobiet (25 meczów) oraz w turniejach: półfinałowym oraz finałowym (6 meczów) o wejście do II ligi i pewnie awansował do rozgrywek na szczeblu centralnym. 

„Nie da się ukryć, że podekscytowanie rozpoczęciem sezonu jest spore. Start w rozgrywkach na szczeblu centralnym wymagał od nas ogromu pracy organizacyjnej. Nie poradzilibyśmy sobie w tym przedsięwzięciu bez wsparcia naszego partnera strategicznego, czyli Miasta Imielin. Mam nadzieję, że nie będziemy drużyną do bicia i będziemy godnie reprezentować Imielin w rozgrywkach ogólnopolskich. Jestem niezwykle wdzięczny władzom miasta, z Burmistrzem Miasta Imielin, Janem Chwiędaczem, na czele. Cieszę się, że zostaliśmy obdarzeni takim zaufaniem” – mówi Bartosz Kilijański, prezes klubu MKS Imielin.

Do pierwszego gwizdka w rozgrywkach 2. ligi musimy jeszcze poczekać do 1 października, kiedy zmierzymy się na wyjeździe z zespołem KS Marba Sędziszów Małopolski.