1 KLUBOWY PIKNIK RODZINNY ZA NAMI

1 KLUBOWY PIKNIK RODZINNY ZA NAMI

Po raz pierwszy w historii zorganizowaliśmy Klubowy Piknik Rodzinny

Pełni obaw, głównie o warunki pogodowe i związaną z nimi frekwencję, wyczekiwaliśmy w piątek (16 września) o 16:30 pierwszych zawodników, rodziców, sympatyków oraz sponsorów - po prostu członków naszej MKS-owej rodziny.

Przygotowaliśmy dla chętnych tematyczne stoiska z aktywnościami - spośród osób, które zaliczyły wszystkie stanowiska rozlosowaliśmy osoby, które wzięły udział w konkursie wiedzy o klubie na zakończenie pikniku. Do wygrania były cenne nagrody, między innymi piłka do siatkówki z podpisami seniorskiego zespołu, który będzie rozgrywał swojego mecze w 2 lidze PZPS, siatkarska koszulka meczowa z poprzedniego sezonu oraz pamiątkowa koszulka zdobycia tytułu Mistrza Śląska w sezonie 2021/2022 w siatkówce kobiet.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, że pomimo kapryśnej pogody tak licznie pojawiliście się wczoraj we Włoskiej Wiosce. W aktywnościach wzięło udział ponad 100 zawodników z naszego klubu!

Dziękujemy Włoskiej Wiosce za możliwość goszczenia w ich restauracji, Yacht Club Opty za użyczenie terenu na czas pikniku, Piekarni Rzemieślniczej Gempe za świeże bułeczki, Rock-On Wojciech Obłój za nagłośnienie i prowadzenie całego pikniku i przede wszystkim Wam - rodzice, za przygotowanie przepysznych ciast.

Brawa należą się trenerom, którzy zaangażowali w organizację pikniku: Magda Janota-Wisiorek, Angelika Wardęga, Katarzyna Krzyżowska, Wojciech Nabielski, Agata Iskra i przede wszystkim Oliwia Jędyk, która koordynowała całą organizację.

W ten sposób symbolicznie zakończyliśmy poprzedni sezon. Podbudowani Waszym pozytywnym odzewem możemy już myśleć wyłącznie o tym, co nas czeka w sezonie 2022/2023.